لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

 
کارزار مقابله با حیوان آزاری در ایران
بازگشت به صفحه قبل پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم   


1 از 1

کارزار مقابله با حیوان آزاری در ایران

کشتن حیوانات به دلایل مختلف یکی از معمول ترین راهکارهای دولت ایران برای کنترل جمعیت حیوانات شهری است. متاسفانه این راهکار غیر انسانی باعث رواج بی احترامی و کم شماری ارزش جان حیوانات شده و موجبات آزار حیوانات را فراهم میکند. به این سبب در ایران بارها و بارها میبینیم که حیوانات را با وسایل مختلف مانند زدن با چوب، بستن، فلج کردن، کشیدن با خودرو، غرق در آب، کشتن بوسیله اسلحه گرم، آزار با هدف جمع آوری فالور در اینستاگرام و بسیاری موارد دیگر آزار و کم شماری میکنند. این در حالی است که در بیشتر کشورهای جهان، هرگونه رفتار غیر انسانی با حیوانات موجب مجازات های متناسب است.

این کارزار با هدف رواج رفتار انسانی با حیوانات راه اندازی شده است و امید داریم که با پیوستن به این کارزار اعتراض خود را به رفتار غیر انسانی با حیوانات و حمایت از آنها به عنوان ساکنان این کره خاکی نشان دهیم.

5 امضا
3 امضا منتظر تایید کاربران
این کارزار به پایان رسیده است

به اشتراک گذاری این کارزار در شبکه های اجتماعی  


در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: میوه مورد علاقه شما چیست؟
33.3% توت فرنگی
33.3% انگور
33.3% گیلاس
0% سیب
0% گلابی
0% هیچکدام از موارد بالا
سوال نیم روز

  • هشت پا چند قلب دارد؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    3    وب سایت «وصیت ساز» اولین و تنها سرویس ایرانی در جهت نگارش و ثبت وصیت نامه های آنلاین است. در این وب سایت میتوانید وصیت نامه خود را با ظریفترین جزییات ...