لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

(خبر) انفجار یک شهاب سنگ سبز رنگ در ترکیه
دسته بندی: اخبار، تاریخ انتشار: 1400/05/11، آخرین بروزرسانی: 1400/08/20 ساعت 04:10 ق.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


ویدیویی از کشور ترکیه که برخورد شهاب سنگ سبز رنگی را با زمین نشان می دهد، موجب ایجاد گمانه زنی هایی در باره سقوط ماهواره یا بشقاب پرنده در رسانه های اجتماعی شده است. بر اساس گزارش شاهدان، هنگام برخورد این شهاب سنگ با زمین صدای انفجاری مهیب شنیده شده است که احتمالا به دلیل برخورد یا شکسته شدن در جو به وجود آمده است.

یک پروفسور اخترفیزیک ترک در صفحه توییتر خود توضیح داد که این رویداد به عنوان " گلوله آتشین" شناخته می شود و زمانی رخ می دهد که شهاب سنگ شروع به سوختن در جو می کند. کره زمین در حال تجربه باران شهاب سنگ "برساوشی" است که هر سال در ماه ژوییه و آگوست رخ می دهد.  
در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: درخت مورد علاقه شما چیست؟
31.4% درخت گیلاس
22.2% درخت گردو
13.7% درخت سیب
11.8% درخت پرتقال
10.5% درخت انار
6.5% درخت توت
3.9% هیچکدام از موارد بالا
سوال نیم روز

  • چه حیوانی گیاهان موز را در طبیعت گرده افشانی می کند؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    خفاش ها    اگرچه داشتن بچه گربه های زیبا و بازیگوش یک نعمت است ولی بدلیل عدم کنترل جمعیت حیوانات، جمعیت گربه ها نمودار افزایشی و نگران کننده دارد. ما از تمامی حا ...