لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

(مقاله) چگونه یک حامی برای حیوانات باشیم؟
دسته بندی: مقالات ، تاریخ انتشار: 1399/11/12 ، آخرین بروزرسانی: 1400/08/20 ساعت 08:36 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


اگر شما علاقمند به حفاظت از حیوانات، ایجاد رفاه و زندگی آزادانه برای آن ها هستید چرا اول از خودتان شروع نمی کنید و بر اعتقادات نادرست پایبندید؟ بسیاری بر این باورند که اگر حامی حیوانات باشند دلهره، ترس، نگرانی، درگیری فیزیکی و لفظی و هزاران مورد دیگر گریبان گیر آن ها خواهد شد! با این حال اگر وقت خود را صرف یادگیری طرز برخورد با حیوانات کنید می توانید در مواقع ضروری و حساس به کمک آنان بیایید.

فعالیت در زمینه حمایت از حقوق حیوانات می تواند انجام کارهای ارزشمند را به شما هدیه دهد و شما را با سایر افراد روی این کره خاکی متمایز کند.

حامی حیوانات بودن چگونه است؟

حقوق حیوانات را درک کنید. بسیاری از مردم از روی نا آگاهی زندگی و رفاه آنان را مختل می کنند در حالی که ممکن گاهی اوقات علل و دلایلی برای این کارشان نداشته باشند و فلسفه توصیفی هر یک از آنان با هم دیگر کاملا متفاوت است. حامیان حیوانات، رفاه حیوانات و حقوقشان را معرفی می کنند و به استدلال و درمان اخلاقی می پردازند. البته طرفداران رفاه حیوانات با حامیان حقوق حیوانات با هم عقیده ای متفاوت دارند و در آینده به بحث درباره این موضوع خواهیم پرداخت

با مسایل کلیدی آشنا شوید. از آنجا که حیوانات حقیقتاً در همه جا بر روی کره زمین یافت می شوند و جزیی از زندگی روزمره ما هستند بنابر این با ما زندگی می کنند. حقوق حیوانات شامل موارد زیادی می شود با مطالعه در فضای مجازی چه در داخل ایران و چه در سطح جهانی، وسعت آزار و اذیت حیوانات را درک کنید.
از مواردی که حامیان حیوانات در آن فعال اند می توان به :
 همین حالا به جامعه حامیان حیوانات و طبیعت «مای ملو» بپیوندید و ما را در این مسیر زیبا همراهی کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

 • حفاظت از حیات وحش
 • دامداری و دامپروری حیوانات
 • حیوانات آزمایشگاهی
 • صنعت غذایی حیوانی
 • صنعت مد و لباس ( پوست حیوانات )

اشاره کرد. با یک جستجوی کوچک اینترنتی و چرخی در آن می توانید در ابعاد بیشتر این مسایل را درک کنید و نگرانی های مربوط به آن را استخراج نمایید.

یک کتاب مفید و کلیدی در این مورد مطالعه کنید. منظور از کتاب حامی حیوانات کتابی است که توسط یک متخصص، کارشناس، فعال مطرح حقوق حیوانات، پژوهشگر و یا محقق بررسی و نوشته شده باشد. این کتاب را بخرید و جنبه های مختلف حقوقی حیوانات را بدانید و در مورد آن فکر کنید.

به برخی از کتاب های مشهور جهان در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آزادی حیوانات از پیتر سینگر
 • حقوق حیوانات از پل والتو : آنچه که همه باید بدانند
 • حقوق حیوانات از کلیفورد شری : کتاب مرجع
 • حقوق حیوانات و فلسفه اخلاقی از جولیان فرانکلین
 • پرسشنامه حیوانات پایولا از کاوریری و کاترین وودلارد


مجلات و اخبار های مربوط به جامعه حمایت از حقوق حیوانات را دنبال کنید در دوره های آموزشی و همایش ها شرکت کنید. اگر به دنبال یک نشریه یا مجله هستید فعلا ما پیشنهادی در ایران برای شما نداریم ولی می توانیم برخی نشریات و مجلات شاخص جهانی را به شما معرفی کنیم :

 • مجله UFAW
 • مجله حیوانات تایمز PETA
 • مجله صدای حیوانات ANIMAL VOICE
 • دوستان حیوانات ANIMAL FRIENDS

بسیاری از انجمن های معروف جهانی مانند :

منبع: انجمن حمایت از حیوانات و محیط زیست [لینک]
در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: حیوان خانگی مورد علاقه شما چیست؟
51.4% سگ
21.6% گربه
16.2% طوطی
5.4% هیچکدام از موارد بالا
4.1% خرگوش
1.4% مرغ عشق
سوال نیم روز

 • برای نشان دادن پایان سیل کدام پرنده شاخه ای را به حضرت نوح برگرداند؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  کبوتر  متاسفانه ثابت شده است که حیوانات نیز میتوانند به ویروس کرونا آلوده شده و یا بصورت ناقل عمل کنند. ما از همه صاحبان حیوانات تقاضا داریم که تا حد امکان ا ...