لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

(خبر) راه اندازی بخش کودکان «مای ملو»
دسته بندی: اخبار ، تاریخ انتشار: 1400/06/09 ، آخرین بروزرسانی: 1400/08/20 ساعت 04:14 ق.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


پیوند میان کودکان و طبیعت یکی از ارکان اصلی آموزش و پرورش کودکان است زیرا رشد فکری و معنوی کودکان از ابتدای تولد با نگاه به طبیعت آغاز شده و با همین نگاه در طی ادوار مختلف زندگی کامل تر شده، رشد و نمو می نماید.

 با این وجود بسیاری موارد خواسته و یا ناخواسته در جامعه وجود دارند که طبیعت گریزی و حیوان ستیزی را ترویج می نمایند (در این رابطه کافی است که نگاهی به بخش حیوان آزاری «مای ملو» بیندازیم تا مثال های متنوع و دلخراشی از حیوان و یا طبیعت آزاری را مشاهده کنیم). در این راستا، و با شعار «پیوند میان کودک و طبیعت، پیوند میان آیندگان و طبیعت»، پرتال حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» مفتخر است تا اعلام نماید که بخشی مختص به کودکان را راه اندازی کرده است. این بخش شامل داستان های کودکانه، حیوان شناسی، چیستان های ساده و آموزنده، نقاشی ها، پازل ها و سرگرمی های آموزنده آنلاین، جشنواره ها، تشویق ها و سایر موارد آموزنده برای کودکان می باشد که با هدف پیوند میان کودک شما و طبیعت طراحی و راه اندازی شده است. در این بخش تمرکز ما بر فعالیت فیزیکی و گردش کودک شما در محیط های طبیعی است. برای دسترسی به بخش کودکان به بخش کودکان «مای ملو» اینجا کلیک کنید و یا اپلیکیشن موبایل «مای ملو» را بر روی تلفن همراه و یا تبلت خود نصب نمایید.

ما همواره آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما در مورد این بخش و بخش های مختلف انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» هستیم. لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در ذیل این بخش و یا ایمیل [email protected] در میان بگذارید.


بخش کودکان انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت مای میو

تصویری از پازل آنلاین برای کودک شمالطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: روز جهانی گربه چه روزی است؟
73.7% 17 مرداد (8 آگوست)
21.1% 4 شهریور (26 آگوست)
5.3% 26 بهمن ماه (14 فوریه)
سوال نیم روز

  • ماندریل چه نوع موجودی است؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    میمون    حامی و دوستداران حیوانات بودن، تجربه ای است به نهایت لذت بخش و تاثیر گذار برای تمام طول عمر. اینکه حیوانی را از لابه لای سیم ها نجات دهیم، سگی را با ت ...