لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

(خبر) سگ هایی که کرونا را تشخیص می دهند
دسته بندی: اخبار ، تاریخ انتشار: 1400/10/18 ، آخرین بروزرسانی: 1400/10/18 ساعت 01:01 ق.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


r10oa9ssqbj3hfzy_1641538820.jpeg

دو سگ با نام های دوک و هانتا که توسط موسسه بین المللی تحقیقات پزشکی قانونی دانشگاه بین المللی فلوریدا به منظور تشخیص کوید 19 آموزش دیده اند در سه مدرسه ماساچوست شروع به کار کردند.
 این سگ ها قادر هستند بوی ویروس را از سطوح مختلف استشمام کنند. اگر یکی از سگها روی میز، صفحه کلید، کوله پشتی یا سطل زباله بوی کووید را حس کند، می نشیند و به کارکنان هشدار می دهد که منطقه در معرض ویروس قرار گرفته است و باید تمیز شود.

دانشمندان می گویند این سگ ها در تشخیص کووید 99 درصد دقیق هستند و قادر هستند تمام سویه های کرونا از جمله دلتا و امیکرون را شناسایی کنند.

covid-sniffing-dogs-4.jpg
در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: میوه مورد علاقه شما چیست؟
29% گیلاس
27.4% توت فرنگی
19.4% سیب
9.7% هیچکدام از موارد بالا
8.1% گلابی
6.5% انگور
سوال نیم روز

  • برای نشان دادن پایان سیل کدام پرنده شاخه ای را به حضرت نوح برگرداند؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    کبوتر    حامیان حیوانات از این پس میتوانند اطلاعات خود را به رایگان و بدون محدودیت در بخش دفترچه تلفن «مای ملو» ثبت کنند. برای این کار وارد لینک زیر شوید و اطل ...