لطفا صبر کنید ...

درگذشت دو خبرنگار محیط زیست در جریان حادثه تلخ واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران
دسته بندی: اخبار ، تاریخ انتشار: 1400/04/03 ، آخرین بروزرسانی: 1400/05/02
پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم   


ریحانه یاسینی مهشاد کریمی

رییس سازمان حفاظت محیط زیست درگذشت 2 خبرنگار محیط زیست را در پیامی تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، با دعوت ستاد احیای دریاچه ارومیه از صبح امروز تور رسانه ای برای بازدید از پروژه های عمرانی این ستاد آغاز شد.

در این سفر دو روزه  20 خبرنگار از رسانه های کشور به همراه 4 نفر از کارکنان روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست و 2 نفر از کارکنان ستاد احیای دریاچه ارومیه برای بازدید از پروژه های احیای دریاچه ارومیه شرکت داشتند که حوالی ساعت 6 بعد از ظهر متاسفانه اتوبوس حامل خبرنگاران و تیم اعزامی بر اثر نقص فنی واژگون می شود. بر اثر این حادثه متاسفانه دو خبرنگار برجسته حوزه محیط زیست، خانم ها ریحانه یاسینی از خبرگزاری ایرنا و مهشاد کریمی از خبرگزاری ایسنا بر اثر جراحات وارده فوت می کنند.

در این حادثه 17 نفر دیگر دچار مصدومیت شدند که 4 نفر از این مصدومان جهت ادامه مداوا به ارومیه اعزام شدند و 13 نفر دیگر به صورت سرپایی در حال مداوا هستند.

منبع:  سازمان حفاظت محیط زیست [لینک]
در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: روز جهانی گربه چه روزی است؟
85.7% 17 مرداد (8 آگوست)
14.3% 4 شهریور (26 آگوست)
0% 26 بهمن ماه (14 فوریه)
سوال نیم روز

  • در تایلند، حیوان مقدس چیست؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    فیل سفید    لطفاً در صورتی که حیوانات را به هر صورتی حمایت میکنید، مشخصات گروه، تشکل و یا خود را در دفترچه تماس های ضروری ثبت کنید. برای ثبت اطلاعات بر روی لینک ز...