لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

(آموزش) آموزش قدم به قدم ثبت میکروچیپ حیوان خانگی شما در سایت «مای ملو»
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/04/30، آخرین بروزرسانی: 1401/03/22 ساعت 02:52 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


کاشت و ثبت میکروچیپ حیوان شما اولین قدم در حفظ هویت حیوان و شما به عنوان مالک حیوان است.

«مای ملو» مرجعی برای ثبت حیوان شما و نگهداری اطلاعات میکروچیپ آن است. در این نوشتار به آموزش قدم به قدم ثبت حیوان شما در «مای ملو» می پردازیم.


قدم اول: یک حساب کاربری ایجاد کنید
 همین حالا به جامعه حامیان حیوانات و طبیعت «مای ملو» بپیوندید و ما را در این مسیر زیبا همراهی کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

برای ایجاد یک حساب کاربری در «مای ملو» بر روی لینک مقابل https://yarpress.com/register کلیک کرده و بخش های لازم را تکمیل کنید. در صورتی که قبلا یک حساب کاربری در سایت دارید، وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام در «مای ملو»


قدم دوم: پروفایل کاربری خود را تکمیل کنید

پیش از ثبت هر حیوانی، شما می بایست اطلاعات خود را به عنوان مالک حیوان تکمیل نمایید. برای تکمیل اطلاعات کاربری خود از منوی زرد رنگ «صفحه شخصی من» گزینه «پروفایل کاربری من» را انتخاب و گزینه های موجود را تکمیل کنید.

تکمیل پروفایل کاربری شما

قدم سوم: حیوان خود را ثبت کنید

 با انجام قدم های فوق، حال می توانید جیوان خود را ثبت کنید. برای این کار وارد لینک https://yarpress.com/animals/add شوید و بخش های مرتبط با حیوان خود را تکمیل کنید. توجه کنید که یکی از این گزینه ها  مرتبط با میکروچیپ حیوان شما است.

ثبت یک حیوان جدید به همراه میکروچیپ


قدم آخر:  شناسنامه حیوان خود را دریافت کنید

برای دریافت شناسنامه حیوان خود، از «صفحه شخصی من» در بخش زرد رنگ بالای تمامی صفحات سایت، گزینه «مشاهده همه حیوانات من» را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه لیست تمامی حیوانات ثبت شده توسط شما نمایش داده می شود و با کلیک بر روی شماره شناسنامه حیوان خود به صفحه چاپ شناسنامه هدایت خواهید شد.

مشاهده همه حیوانات ثبت شده شما

نمونه شناسنامه حیوان شما


در صورتی که پس از انجام مراحل فوق همچنان نمی توانید حیوان خود را ثبت کنید با ما در بخش نظرات در ذیل این مقاله در تماس باشید. لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: حیوان خانگی مورد علاقه شما چیست؟
44.7% سگ
26.6% گربه
13.3% طوطی
5.9% مرغ عشق
4.8% خرگوش
4.8% هیچکدام از موارد بالا
سوال نیم روز

  • بیشتر فیلهای آسیایی را که می توان در زیستگاه طبیعی خود یافت، در کدام کشور می توان یافت؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    هند    اگرچه داشتن بچه گربه های زیبا و بازیگوش یک نعمت است ولی بدلیل عدم کنترل جمعیت حیوانات، جمعیت گربه ها نمودار افزایشی و نگران کننده دارد. ما از تمامی حا ...