لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

(مقاله) درباره ابر خفاش ها (Megabats) بیشتر بدانید
دسته بندی: مقالات، تاریخ انتشار: 1400/05/09، آخرین بروزرسانی: 1400/08/20 ساعت 10:51 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


غروب ها در سیدنی، ابرهای خفاش در آسمان حرکت می کنند. آنها زمانی از لانه خود خارج می شوند که که نور بسیار کمی برای دیدن اشیا وجود دارد.

تصویر ابر خفاش

بله ابر خفاش یا روباه سر خاکستری پرنده! آن ها را در سال 1863، "خون آشام های سر خاکستری" نامیدند. زیرا در یکی از ویدیوهای نشنال جیوگرافیک، یک خفاش که رو به رو به دوربین ایستاده، بالهای خود را باز کرده و سپس پوزه تیز خود را باز می کند به شکلی که کاملاً شبیه یک خون آشام است!

این حیوانات شب ها به دنبال آب می گردند. یکی از راه هایی که آنها آب می نوشند این است که بر روی سطح رودخانه یا حوضچه بچرخند تا خز آنها خیس شود. آنها قطرات را لیس می زنند. این حیوانات میوه، شهد و شکوفه می خورند و به گرده افشانی گیاهان کمک بسیاری می کنند. این پستانداران پرنده اواخر شب به درختان بومی که سرشار از مواد غذایی است می رسند و قبل از طلوع خورشید به اردوگاه خود یا مکان تاریک دیگری بر می گردند. 
 همین حالا به جامعه حامیان حیوانات و طبیعت «مای ملو» بپیوندید و ما را در این مسیر زیبا همراهی کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

ویدیوی زیر این پرنده غول آسا را به زیبایی تشریح می کند

https://aparat.com/v/y3jlh
در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: حیوان خانگی مورد علاقه شما چیست؟
48.8% سگ
23.3% گربه
16.3% طوطی
5.8% هیچکدام از موارد بالا
4.7% خرگوش
1.2% مرغ عشق
سوال نیم روز

  • چه گونه ای حیوانات هیچ گوشتی را شکار نمی کنند و نمی خورند؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    گیاهخواران    لطفاً در صورتی که حیوانات را به هر صورتی حمایت میکنید، مشخصات گروه، تشکل و یا خود را در دفترچه تماس های ضروری ثبت کنید. برای ثبت اطلاعات بر روی لینک ز ...