لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

(آموزش) آموزش گام به گام انتقال مالکیت حیوانات در انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو»
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/10/10، آخرین بروزرسانی: 1401/03/22 ساعت 02:46 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


یکی از ویژگی های منحصر به فرد وب سایت و اپلیکیشن موبایل انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» این است که شما می توانید مالکیت حیوان خود را در هر زمان منتقل نمایید. این ویژگی به ما و شما کمک می کند تا همچنان حیوانات را تحت حمایت خود داشته و از وضعیت آن ها پس از انتقال به مالکین و شرایط جدید مطلع باشیم.  

در این راستا در این نوشتار به آموزش گام به گام انتقال مالکیت حیوانات می پردازیم.


اولین گام: وارد حساب کاربری خود شوید
 همین حالا به جامعه حامیان حیوانات و طبیعت «مای ملو» بپیوندید و ما را در این مسیر زیبا همراهی کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

 اولین گام برای انتقال مالکیت حیوانات این است که مالک جدید و قدیم هر دو دارای حساب کاربری در انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» باشند. لذا در گام اول نیاز است که مالک فعلی حیوان وارد حساب کاربری خود شود. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک کنید.


در گام اول وارد حساب کاربری خود شوید

قدم اول وارد حساب کاربری خود شوید


گام دوم: شماره شناسنامه حیوان خود را یادداشت (و یا کپی) کنید

هر حیوان در انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» دارای یک کد منحصر به فرد می باشد که اصطلاحا شماره شناسنامه حیوان نامیده می شود. برای مشاهده شماره شناسنامه حیوانات خود وارد بخش «مشاهده همه حیوانات من» از صفحه شخصی خود مانند شکل زیر شوید و شماره شناسنامه حیوان خود را یادداشت (یا کپی) کنید.

مشاهده حیوانات ثبت شده من

شماره شناسنامه حیوان خود را یادداشت کنید


گام سوم: کد نقل و انتقال خود را یادداشت (و یا کپی) کنید

در گام سوم نیاز به کد نقل و انتقال خود و مالک جدید خواهید داشت. کد نقل و انتقالات کاربران از منوی شخصی آن ها (مانند شکل زیر) قابل دسترسی و تغییر می باشد:

کد نقل و انتقال خود را یادداشت کنید


گام پایانی. مالکیت حیوان خود را منتقل کنید

 در آخرین قدم وارد بخش «انتقال مالکیت حیوانات» مانند شکل زیر شوید و با ورود شماره شناسنامه حیوان، کد نقل و انتقال خود، کلمه عبور خود و کد نقل و انتقال مالک جدید، مالکیت حیوان خود را انتقال دهید.

به صفحه انتقال مالکیت حیوانات وارد شوید

صفحه انتقال مالکیت حیوانات


در پایان در صورتی که با طی مراحل فوق همچنان نمی توانید مالکیت حیوان خود را منتقل کنید، با ما از طریق صفحه «تماس با ما» و یا بخش نظرات در ذیل این مطلب تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: درخت مورد علاقه شما چیست؟
31.4% درخت گیلاس
22.2% درخت گردو
13.7% درخت سیب
11.8% درخت پرتقال
10.5% درخت انار
6.5% درخت توت
3.9% هیچکدام از موارد بالا
سوال نیم روز

  • بیشتر فیلهای آسیایی را که می توان در زیستگاه طبیعی خود یافت، در کدام کشور می توان یافت؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    هند    لطفاً در صورتی که حیوانات را به هر صورتی حمایت میکنید، مشخصات گروه، تشکل و یا خود را در دفترچه تماس های ضروری ثبت کنید. برای ثبت اطلاعات بر روی لینک ز ...