لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

(مقاله) یک روز را با حامیان حیوانات سپری کنید
دسته بندی: مقالات ، تاریخ انتشار: 1400/02/01 ، آخرین بروزرسانی: 1400/08/20 ساعت 11:48 ق.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


حامی حیوانات بودن لذتی است تکرار نشدنی. از بچه گربه های بازیگوش و توله های کنجکاو سگ ها و خرگوش ها تا حس مورد توجه بودن توسط سگ ها و حتی مشاهده پرندگان، خزندگان و پستانداران بزرگ مانند خرس ها، گاومیش ها و نهنگ ها، همه و همه لذتی فراتر از تصور برای هر طبیعت دوستی خواهد داشت.

ولی این تنها برخی از ویژگی های حامی حیوانات بودن است. روی دیگر این سکه، فقری فرهنگی و ستیز غیر معقول جامعه ای است که پیوندی دیرین با سگ ها دارد، برچسب گذاری حیوانات بر مبنای پاک، ناپاک، حرام و حلال و بسیاری دیگر که قلب هر انسان آزاده ای را به درد آورده و شما مجبور هستید که هر روزه با آن ها مواجه شوید. در زیر به بخشی از آنچه هر روزه به عنوان یک طبیعت و یا حیوان دوست ممکن است با آن ها مواجه شوید می پردازیم و شما را با خود همراه می کنیم.


سگ ها، دوستانی برای همه عمر

 همین حالا به جامعه حامیان حیوانات و طبیعت «مای ملو» بپیوندید و ما را در این مسیر زیبا همراهی کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

سگ ها بیگناهان راستین که هرگاه به آنها غذا و یا آبی بدهید، هرگز شما را فراموش نخواهند کرد. این حیوانات در کشور عزیزمان ایران بیش از سایر گروه ها در معرض آزار و اذیت قرار دارند. در زیر برخی رخدادهای مرتبط با این حیوانات را برای شما تصویر میکنیم:

سگ هایی که در آغوش یکدیگر استراحت می کنند.

سگ های خواب

یکی از حیواندوستان به سگی غذا رسانی می نماید

سگ ها در معرض خطر هستند

این عکس به عنوان «عشقولانه های مادرانه» برچسب گذاری شده است

عشقولانه های مادرانه

صاحبی به دنبال سگ گمشده اش است

سگ گمشده

حتی با دانستن مکان حیوان هم یافتن آن غیر ممکن است

سگ هرگز یافت نشد

سگی که عاشق عروس و داماد است

سگی عاشق عروس و داماد است


گربه ها

گربه ها حیوانات خانگی آرام و محبوبی هستند که بیشتر روز را می خوابند. این حیوانات بسیار ظریف و شکننده و در مقابل خودروها بسیار آسیب پذیر هستند. لطفاً در کوچه ها به آرامی رانندگی کنید تا شانس آسیب به این حیوانات کوچک کمتر باشد!

لوسی زمانی که خسته و نیازمند توجه است

image.png


حیوان آزاری ممنوع

image.png

رکسی وقتی گرمش شده

image.png

حیوانی که نیاز به کمک فوری دارد

image.png

عنوان تصویر: "اینهمه زیبایی ، اینهمه عظمت ، چشمهاشون رو فقط"

image.png


خرس ها

خرس ها جزو پستانداران بزرگ و باهوش و شکارچیان قابلی هستند. این حیوانات برای اغلب انسان ها تداعی کننده نیرویی کشنده و قهر آمیز طبیعت هستند ولی در واقع خرس ها حیواناتی به آن درنده خویی که به نظر می آید نیستند ولی بهتر است در موقع غیر مناسب (جفت گیری) در مکانی نامناسب (نزدیک دو نر) نباشید.

وقتی شکارچی توسط قانون خرس مجازات می شود

محیط بانان

محیط بانان قشر مظلومی که با کمترین امکانات و با قلبی پاک، دلسوزانه و جانانه در مقابل شکارچیانی که تا دندان مسلح هستند، از حقوق حیوانات در داشتن زمینی امن، زیبا و غنی دفاع می کنند. ما روزانه با موارد بسیاری از حیوان و یا طبیعت آزاری مواجه می شویم که توسط محیط بانان دفع و به دست قانون سپرده می شوند.


یا ضامن آهو. دستانت امن و چشمانت خیره بر دشمنان طبیعت این خاک

یا ضامن آهو


به بهانه شهادت محیط بانان زنجانی


فعالان حیوانات

درنهایت فعالان حیوانات و محیط زیست که در خط مقاومت مقابله با کج فهمی ها، کوته بینی ها و بی قانونی ها دست به دست یکدیگر ایستادگی می کنند و مرزهای دشمنی را به عقب رانده و پیوند را جایگزین انفصال می کنند.

مجموعه ای بسیار کوچک از خانواده حامیان حیوانات و محیط زیست

مجموعه کوچکی از خانواده پاسداران طبیعت و حیوانات


تبریک می گوییم، زمانی که به اینجا می رسید، شما یک روز با ما بودید و در لذت ها و درد های ما شریک شدید. طبیعت دوست بودن بسیار ساده است و ما در پرتال حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» تنها قلب شما را می جوییم. با ما همراه باشید تا دست به دست یکدیگر مرزهای پیوند را فراتر بریم.لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

نظرات کاربران به این مطلب
 • 2 ماه قبل  
 • فریاد [74975] گفته
  ممنونیم همراه و عضو گرامی انجمن. از اینکه با ما در همیاری حیوانات تلاش می کنید و با قلب پاک خود ما را همراهی می کنید بسیار سپاسگزاریم. 🌹🌹🌹
 • 2 ماه قبل  
 • yavarshad [9575] گفته
  باسلام وتقدیم احترام به همه حامیان ودوستداران حیوانات وطبیعت .
  از مدیروعزیزان مجموعه ارزشمند مای ملو کمال تقدیر وسپاسگذاری را دارم ،امیدوارم تمامی عزیزان فعال در این عرصه مهم با همت وهمبستگی وهمفکری این فرهنگ زیبا را گسترش دهیم وشاهد ایجاد مهربانی ودوستی انسانها با حیوانات وطبیعت باشیم ضمن اینکه نتیجه تلاش اعضای عزیز مجموعه انجمن ارزشمند مای ملو مهرورزی وشادزیستن است که ارمغان تلاش مهربانان می باشد

  در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

  نظرسنجی: میوه مورد علاقه شما چیست؟
  29% گیلاس
  27.4% توت فرنگی
  19.4% سیب
  9.7% هیچکدام از موارد بالا
  8.1% گلابی
  6.5% انگور
  سوال نیم روز

 • برای نشان دادن پایان سیل کدام پرنده شاخه ای را به حضرت نوح برگرداند؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  کبوتر  اگرچه داشتن بچه گربه های زیبا و بازیگوش یک نعمت است ولی بدلیل عدم کنترل جمعیت حیوانات، جمعیت گربه ها نمودار افزایشی و نگران کننده دارد. ما از تمامی حا ...