لطفا صبر کنید ...

یک روز را با حامیان حیوانات سپری کنید
دسته بندی: مقالات ، تاریخ انتشار: 1400/02/01 ، آخرین بروزرسانی: 1400/05/02
پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم   


حامی حیوانات بودن لذتی است تکرار نشدنی. از بچه گربه های بازیگوش تا توله های کنجکاور سگ ها و خرگوش ها تا حس مورد توجه بودن توسط سگ ها و حتی مشاهده پرندگان، خزندگان و پستانداران بزرگ مانند خرس ها، گاومیش ها و نهنگ ها، همه و همه لذتی فراتر از تصور برای هر طبیعت دوستی خواهد داشت.

ولی این تنها برخی از ویژگی های حامی حیوانات بودن است. روی دیگر این سکه، فقر فرهنگی و ستیز غیر معقول جامعه ای که پیوندی دیرین با سگ ها دارد، برچسب گذاری حیوانات بر مبنای پاک، ناپاک، حرام و حلال و بسیاری دیگر که قلب هر بیننده ای را به درد آورده و شما مجبور هستید که هر روزه با آن ها مواجه شوید. در زیر به بخشی از آنچه هر روزه به عنوان یک طبیعت و یا حسوان دوست ممکن است با آن ها مواجه شوید می پردازیم و شما را با خود همراه می کنیم.


سگ ها 

 همین حالا به جامعه حامیان حیوانات «مای ملو» بپیوندید و ما را در این مسیر زیبا همراهی کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

سگ ها بیگناهان راستین که هرگاه به آنها غذا و یا آبی بدهید، هرگز شما را فراموش نخواهند کرد. این حیوانات در کشور عزیزمان ایران بیش از سایر گروه در معرض آزار و اذیت قرار دارند. 

سگ هایی که در آغوش یکدیگر استراحت می کنند.

سگ های خواب

یکی از حیواندوستان به سگی غذا رسانی می نماید

سگ ها در معرض خطر هستند

این عکس به عنوان «عشقولانه های مادرانه» برچسب گذاری شده است

عشقولانه های مادرانه

صاحبی به دنبال سگ گمشده اش است

سگ گمشده

حتی با دانستن مکان حیوان هم یافتن آن غیر ممکن است

سگ هرگز یافت نشد

سگی که عاشق عروس و داماد است

سگی عاشق عروس و داماد است


گربه ها

گربه ها حیوانات خانگی آرام و محبوبی هستند که بیشتر روز را می خوابند. این حیوانات بسیار ظریف و شکننده و در مقابل خودروها بسیار آسیب پذیر هستند. لطفاً در کوچه ها به آرامی رانندگی کنید تا شانس آسیب به این حیوانات کوچک کمتر باشد.

لوسی زمانی که خسته و نیازمند توجه است

image.png


حیوان آزاری ممنوع

image.png

رکسی وقتی گرمش شده

image.png

حیوانی که نیاز به کمک فوری دارد

image.png

عنوان تصویر: "اینهمه زیبایی ، اینهمه عظمت ، چشمهاشون رو فقط"

image.png


خرس ها

خرس ها جرو پستانداران بزرگ و باهوش و شکارچیان قابلی هستند. این حیوانات برای اغلب انسان ها تداعی کننده نیرویی کشنده و قهر آمیز هستند ولی در واقع خرس ها حیواناتی به آن درنده خویی که به نظر می آید نیستند ولی بهتر است در موقع غیر مناسب (جفت گیری) در مکانی نامناسب (نزدیک دو نر) نباشید.

وقتی شکارچی توسط قانون خرس مجازات می شود

محیط بانان

محیط بانان قشر مظلومی که با کمترین امکانات و با قلبی پاک در مقابل شکارچیانی که تا دندان مسلح هستند، از حقوق حیوانات در داشتن زمینی امن، زیبا و غنی دفاع می کنند. ما روزانه با موارد بسیاری از حیوان و یا طبیعت آزاری مواجه می شویم که توسط محیط بانان دفع و به دست قانون سپرده می شوند.


یا ضامن آهو. دستانت امن و چشمانت خیره بر دشمنان طبیعت این خاک

یا ضامن آهو


به بهانه شهادت محیط بانان زنجانی


فعالان حیوانات

درنهایت فعالان حیوانات و محیط زیست که در خط مقاومت مقابله با کج فهمی ها، کوته بینی ها و بی قانونی ها دست به دست یکدیگر ایستادگی می کنند و مرزهای دشمنی را به عقب رانده و پیوند را جایگزین انفصال می کنند.

مجموعه ای بسیار کوچک از خانواده حامیان حیوانات و محیط زیست

مجموعه کوچکی از خانواده پاسداران طبیعت و حیوانات


تبریک می گوییم، زمانی که این متن را می خوانید شما یک روز با ما بودید و در لذت ها و درد های ما شریک شدید. طبیعت دوست بودن بسیار ساده است و ما در پرتال حمایت از حیوانات «مای ملو» تنها قلب شما را می جوییم. با ما همراه باشید تا دست به دست یکدیگر مرزهای پیوند را فراتر بریم.لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: روز جهانی گربه چه روزی است؟
85.7% 17 مرداد (8 آگوست)
14.3% 4 شهریور (26 آگوست)
0% 26 بهمن ماه (14 فوریه)
سوال نیم روز

  • در تایلند، حیوان مقدس چیست؟
    برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

    پاسخ

    فیل سفید    حامی و دوستداران حیوانات بودن، تجربه ای است به نهایت لذت بخش و تاثیر گذار برای تمام طول عمر. اینکه حیوانی را از لابه لای سیم ها نجات دهیم، سگی را با ت...