لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

  لیست گزارش های ثبت شده


 • لطفا توجه داشته باشید که این بخش حاوی تصاویر و یا ویدیوهای دلخراش است.

  خشونت و حیوان آزاری در هر سطحی از جامعه دیده میشه. حیوان آزاری در یزد.واقعا شرم آور است.


 •   مشاهده جزئیات

  نادیا، خرس سیاه بلوچی که کارشناسان از مدت ها پیش در مورد شرایط نامناسب نگهداری اش هشدار داده بودند، در باغ وحش زابل درگذشت. این خرس از سال 86 در باغ وحش زابل نگهداری می شد. به گفته آقای پورمردان، مسیولان باغ وحش قصد مخفی کردن مرگ این خرس را داشته اند: " نادیا طی چند روز گذشته تلف شده و مسوولان باغ وحش قصد پنهان کردن این موضوع را داشته اند ...


 •   مشاهده جزئیات

  حیوان آزاری در هرسین کرمانشاه


 •   مشاهده جزئیات

  متاسفانه وضعیت دریاچه ارومیه هر روز بدتر می شود و گویی این وضعیت برای مسیولین به امری عادی تبدیل شده است و آن ها همچنان از عمق خطر زیست محیطی آن بی خبر هستند (تصویر دریاچه ارومیه شهریور 1400). این گزارش با هدف بیدار ماندن افکار عمومی در مقابل از بین رفتن دریاچه ارومیه، این ثروت ملی ثبت شده است.


 •   مشاهده جزئیات

  کشتار خرس قهوه ای به عنوان یکی از سرمایه های طبیعی کشور در منطقه ارجمند فیروزکوه. اخیرا گزارش شده است که یکی از این جانوران ارزشمند بر اثر شلیک دو گلوله با اسلحه شکاری از فاصله بسیار نزدیک به ناحیه سر و گردن کشته شده است.


 •   مشاهده جزئیات

  ویدیو حاوی صحنه های دلخراش - شکار خرس مادر به همراه توله در پارک ملی هزار جریب، مازندران. خرس از گونه های حفاظت شده این منطقه می باشد. ------------------------------ پارک ملی پابند به وسعت 26597 هکتار از ناحیه شمالی از روستای چناربن تا روستای نمکه، از سمت شرق از روستای نمکه تا ارتفاعات کوه بادله، در جنوب از ارتفاعات کوه بادله تا نکاء و زارم ر ...


 •   مشاهده جزئیات

  آسیب زدن به سگ ها در اندیشه. متاسفانه ما از این دست موارد زیاد می بینیم. اصلاح قانون حمایت از حیوانات یک نیاز اساسی در جامعه ایران است که می بایست در دستور کار قرار گیرد.


 •   مشاهده جزئیات

  حاوی صحنه های دلخراش - حیوان آزاری. آسیب و خونریزی سگ توسط حیوان آزاران. حیوانات دارای حق طبیعی برای حمایت توسط قانون هستند. متاسفانه حیوان آزاری و به خصوص آزار سگ ها به یک پدیده رایج در کشورمان تبدیل شده است.


 •   مشاهده جزئیات

  سگ آزاری. با وجود غیر قانونی بودن آزار حیوانات، همچنان شاهد این دست حیوان آزاری ها هستیم. مکان این مورد نامشخص است.


 •   مشاهده جزئیات

  در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

  نظرسنجی: روز جهانی گربه چه روزی است؟
  70.6% 17 مرداد (8 آگوست)
  23.5% 4 شهریور (26 آگوست)
  5.9% 26 بهمن ماه (14 فوریه)
  سوال نیم روز

 • در تایلند، حیوان مقدس چیست؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  فیل سفید  حامی و دوستداران حیوانات بودن، تجربه ای است به نهایت لذت بخش و تاثیر گذار برای تمام طول عمر. اینکه حیوانی را از لابه لای سیم ها نجات دهیم، سگی را با ت ...