لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

  گزارش های طبیعت آزاری • لطفا توجه داشته باشید که این بخش حاوی تصاویر و یا ویدیوهای دلخراش است.

  باز هم قطع درختان در تهران 🔹 اینجا کمی پایین تر از کاخ سعدآباد ورودی زعفرانیه است.  مرگ یک خرس با شلیگ گلوله در سوادکوه 🔹لاشه یک قلاده خرس قهوه ای بالغ که با شلیک گلوله تلف شده بود در ارتفاعات ورسک سوادکوه پیدا شد.  گزارش روزنامه اعتماد از ایجاد میدان نفتی جدید در تالاب هورالعظیم/ هورالعظیم در آستانه نابودی 🔹زورآزمایی نفت در هورالعظیم همچنان ادامه دارد. چهار میدان نفتی با بیش از 300 حلقه چاه نفت، نفس هورالعظیم را گرفته اند. حالا پای میدان جدیدی به این آخرین بازمانده تالاب های بین النهرین باز شده است؛ «میدان نفتی سهراب» که قلب هورالعظیم را نشانه گرفته. ...  تصویری دردناک از روز تخریب طبیعت در گیلان 🔹 جنگل های سراوان گیلان  📸 قطع ‎درختان برای انبوه سازی مسکن/باغ فیض تهران  1 زیر پا گذاشتن قوانین 15 و ... قوانین سازمان حمایت از محیط زیست و ... شکار در طبیعت گیلان که در همان مکان تابلوی و بنر شکار ممنوع هم نصب شده است و آتش روشن کردن در مکان حفاظت شده توسط سازمان  قطع درختان برای دیده شدن تابلو پزشکان! 🔹در یکی از محله های پاسداران تهران برای دیده شدن تابلوهای یک ساختمان پزشکان درختان مقابل این ساختمان را قطع کردند.  ویدیوی ارسالی یکی از مخاطبان نشان می دهد که محوطه تاریخی شکارگاه خسرو پرویز در کرمانشاه زباله انباشته شده است. این مخاطب می گوید که شهرداری و میراث فرهنگی به این وضعیت رسیدگی نمی کنند. خردادماه امسال صامت اجرایی مدیر پایگاه ملی تاق بستان درباره دلیل برداشته شدن نرده های اطراف شکارگاه خسرو پرویز توضیح داد. به گزارش باشگاه ...  🔸 چرایی خشک شدن درختان خیابان ولیعصر خشک شدن 10 اصله درخت چنار خیابان، ولی عصر در تقاطع محمودیه، چند روز است که در فضای مجاز دست به دست می چرخد. این ویدیو نشان می دهد در حدفاصل چهارراه پارک وی تا میدان تجریش در خیابان ولیعصر تعدادی از درختان چنار در مقابل یک ملک نوساز خشک شده است.
  در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

  نظرسنجی: روز جهانی گربه چه روزی است؟
  53.6% 17 مرداد (8 آگوست)
  29% 26 بهمن ماه (14 فوریه)
  17.4% 4 شهریور (26 آگوست)
  سوال نیم روز

 • بر اساس حروف الفبا، کدام حیوان آخرین حیوان در طالع بینی چینی است؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  میمون  یکی از نگران کننده ترین خطراتی که حیوانات خانگی بخصوص گربه و سگ ها را تهدید میکند بیماری بسیار مسری چشمی ناشی از هرپس ویروس است. ما از همه متخصصان و خ ...