لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

  گزارش های طبیعت آزاری • لطفا توجه داشته باشید که این بخش حاوی تصاویر و یا ویدیوهای دلخراش است.

  قطع درختان برای دیده شدن تابلو پزشکان! 🔹در یکی از محله های پاسداران تهران برای دیده شدن تابلوهای یک ساختمان پزشکان درختان مقابل این ساختمان را قطع کردند.  ویدیوی ارسالی یکی از مخاطبان نشان می دهد که محوطه تاریخی شکارگاه خسرو پرویز در کرمانشاه زباله انباشته شده است. این مخاطب می گوید که شهرداری و میراث فرهنگی به این وضعیت رسیدگی نمی کنند. خردادماه امسال صامت اجرایی مدیر پایگاه ملی تاق بستان درباره دلیل برداشته شدن نرده های اطراف شکارگاه خسرو پرویز توضیح داد. به گزارش باشگاه ...  🔸 چرایی خشک شدن درختان خیابان ولیعصر خشک شدن 10 اصله درخت چنار خیابان، ولی عصر در تقاطع محمودیه، چند روز است که در فضای مجاز دست به دست می چرخد. این ویدیو نشان می دهد در حدفاصل چهارراه پارک وی تا میدان تجریش در خیابان ولیعصر تعدادی از درختان چنار در مقابل یک ملک نوساز خشک شده است.  آتش سوزی عمدی تالاب انزلی مدیر کل مدیریت بحران گیلان: 🔹 آتش سوزی از عصر دیروز به صورت لکه ای در نقاط دور از دسترس ضلع غربی تالاب انزلی در روستای کوچک محله به وقوع پیوست که با وزش باد شعله ورتر شد. 🔹این آتش سوزی عمدی بود و فردی که تالاب را به آتش کشیده بود دستگیر شد./باشگاه خبرنگاران  🎥 قلع و قمع درختان 500 ساله باغستان سنتی قزوین ✍️ویدیو از مهدی معتمد  یک پلنگ زخمی در دنا تلف شد 🔹روابط عمومی محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد: پس از تماس تلفنی دو نفر از باغداران تنگ مهریان مبنی بر حمله یک قلاده پلنگ زخمی به دو کارگر پاکبان باغ، مامورین یگان حفاظت محیط زیست به محل اعزام شدند. 🔹پس از شلیک موفق دارت و بیهوش کردن پلنگ، متاسفانه به دلیل جراحت ناشی از گلوله اسلحه تفنگ از نوع ساچمه زنی که از قبل ...  قطع غیرقانونی درختان در مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران 🔹 200 اصله درخت توسط یک دستگاه رسمی دولتی در خیابان خوارزمی در مرکز لرزه نگاری وابسته به دانشگاه تهران قطع شد. 🔹این اقدام در آستانه روز طبیعت و توسط یک نهاد رسمی به هیچ وجه قابل پذیرش نیست و از شهرداری تهران خواسته شده که به صورت ویژه به این هنجارشکنی رسیدگی کند  ابرپروژه پتروشیمی یکی از پروژه ها با اثرات مخرب بر محیط زیست و منابع طبیعی است. شنیده ها حاکی از این است که اخیرا کلنگ پتروشیمی شمال ایران در این منطقه به زمین خورده و فنس کشی احداث این پتروشیمی هم با وعده اشتغال آغاز شده است. ظاهرا اداره کل منابع طبیعی نیز این مرتع ملی را به این ابرپروژه اختصاص داده است. از آنجایی که صنعت پتروشیمی بسیار آب بر و آل ...  زبانه های آتش درون تنه یک درخت بلوط کهنسال در جنگل های ویسر بخش کجور نوشهر؛ این آتش سوزی روز دوشنبه 29 آذر شروع شده و همچنان ادامه دارد. بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس، به طور متوسط سالانه 16 هزار و 727 هکتار جنگل و مرتع در ایران در آتش می سوزد.
  در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

  نظرسنجی: روز جهانی گربه چه روزی است؟
  59.3% 17 مرداد (8 آگوست)
  22.2% 26 بهمن ماه (14 فوریه)
  18.5% 4 شهریور (26 آگوست)
  سوال نیم روز

 • ماهی از طریق کدام عضو اکسیژن می گیرد؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  آبشش  یکی از نگران کننده ترین خطراتی که حیوانات خانگی بخصوص گربه و سگ ها را تهدید میکند بیماری بسیار مسری چشمی ناشی از هرپس ویروس است. ما از همه متخصصان و خ ...