لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

  گزارش های خبری • لطفا توجه داشته باشید که این بخش حاوی تصاویر و یا ویدیوهای دلخراش است.

  هجوم مارهای سمی به سواحل بابلسر صحت دارد؟ 🔹رییس اداره حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران شایعه ورود مارهای سمی به سواحل بابلسر را رد کرد. وی گفت: چهار گونه مار سمی در مازندران زندگی می کنند که فاصله زیستگاه آن ها با سواحل بابلسر حدود 100 کیلومتر است و امکان ندارد این مارها از این فاصله دور زنده به ساحل کشانده شود. 🔹رییس اد ...  📸 جدیدترین تصاویر از دریاچه ارومیه 🔹حصاری، مدیر گروه محیط زیست پژوهشکده دریاچه ارومیه می گوید: چون بارندگی در حوضچه دریاچه ارومیه متوسط 380 میلی متر است، ذاتا آن یک منطقه خشک است، به همین دلیل باید سیاست های مناطق خشک را برای این دریاچه در شهر ارومیه پیگیری کرد./ایسنا  🎥 مشاهده 2 یوزپلنگ در جاجرم؛ خراسان شمالی  عیسی کلانتری: اسمش شده دریاچه نمک نه دریاچه ارومیه/ به آقای مخبر پیغام دادم این مدیریت، دریاچه را خشک می کند/ میلیون ها نفر آواره می شوند رییس سابق سازمان محیط زیست: 🔹دیگر نمی شود اسمش را گذاشت دریاچه، اسمش را می شود گذاشت دریاچه نمک، آب و نمک. 🔹کلا کمتر از 700 تا 750 میلیون مترمکعب آب باقیمانده که آن هم آبی محسوب نمی شو ...  کشف لاشه یک قلاده پلنگ در جاجرم مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی: 🔹بنابر اعلام همیاران محیط زیست استان مبنی بر مشاهده لاشه یک قلاده پلنگ در ارتفاعات مناطق آزاد شهرستان جاجرم محیط بانان به منطقه اعزام شدند. 🔹در بررسی های اولیه هیچ نشانه ای از اصابت گلوله و یا درگیری با سایر جانوران بر روی لاشه مشاهده نشده است تحقیقات در این ...  مستندات کاهش تراز آب دریای خزر ▪️رسیدن تراز آب به پایین ترین میزان در 30 سال اخیر 🔹تراز اکولوژیک دریای خزر در طول عمر این دریا به طور طبیعی نوسانات سینوسی داشته و همواره طی چندین سال تراز آب خزر افزایش و در ادامه طی چندین سال روند کاهشی را طی کرده است اما طی دو دهه اخیر روند کاهش تراز آب خزر طولانی تر شده و شدت کاهش تراز آب به ویژ ...  آغاز مرحله دوم نجات دریاچه ارومیه 🔹رییس سازمان حفاظت محیط زیست: همزمان با شروع بارندگی ها در پاییز و زمستان، طرح های انتقال آب به دریاچه ارومیه نیز از سرگرفته می شود.  روزنامه واشینگتن پست: دمای سطح آب های خلیج فارس به بالاترین میزان در 20 سال گذشته رسیده؛ احتمالا مناطق اطراف خلیج فارس غیرقابل تحمل شود 🔹روزنامه واشینگتن پست در گزارشی به گرما و رطوبت «غیرقابل تحمل» منطقه خلیج فارس پرداخته است. در این گزارش آمده است که با گرم شدن کره زمین، انتظار می رود مناطق اطراف منطقه خلیج فارس به طور فزاینده ای غیرقابل ...  🎥 یک هکتار جنگل بلوط توانایی تصفیه 68 تن غبار درسال را دارد و 2 هزار متر مکعب آب را نیز ذخیره می کند. وزارت کشاورزی آمریکا ارزش اکولوژیک هر درخت بلوط را 200 هزار یورو تخمین زده است. 🔹 «در 10 روز گذشته 2035 هکتار جنگل بلوط در مریوان نابود شد.»
  در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

  نظرسنجی: میوه مورد علاقه شما چیست؟
  30.8% توت فرنگی
  30.8% گیلاس
  12.6% سیب
  11.3% هیچکدام از موارد بالا
  9.4% گلابی
  5% انگور
  سوال نیم روز

 • شتر آفریقایی چند کوهان دارد؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  یکی  وب سایت «وصیت ساز» اولین و تنها سرویس ایرانی در جهت نگارش و ثبت وصیت نامه های آنلاین است. در این وب سایت میتوانید وصیت نامه خود را با ظریفترین جزییات ...