لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

  گزارش های خبری • لطفا توجه داشته باشید که این بخش حاوی تصاویر و یا ویدیوهای دلخراش است.

  مرگ آرام در انتظار شیر باغ وحش ارم/ شکستن دو مهره گردن شیر مدیر باغ وحش ارم تهران: 🔹2 مهره گردن شیر شکسته است و به دلیل جلوگیری از عذاب کشیدن حیوان، احتمال مرگ آرام آن وجود دارد. 🔹به دلیل عدم تحرک و تعادل، این شیر 3 ساله به بیمارستان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران جهت سی تی اسکن و آزمایشات لازم فرستاده شد. 🔹در نتایج ...  کاهش تراز آب در دریاچه ارومیه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از کاهش تراز دریاچه ارومیه خبرداد. دستگاهی با بیان اینکه تراز فعلی دریاچه ارومیه 1270.79 متر است، گفت: تراز دریاچه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 57 سانتی متر کاهش یافته است. دستگاهی حجم فعلی آب دریاچه را 3 میلیارد و 180 میلیون مترمکعب اعلام کرد و افزود: این م ...  در شهرستان نطنز شهرداری اقدام به جمع اوری تمامی سگ ها (اعم از سگ های نشان دار و عقیم شده و هم چنین دیگر سگ ها) و رها سازی ان ها در بیابان های اطراف میکند  خاک جزیره هرمز همچنان فروخته می شود. با وجود ممنوعیت فروش، خاک این جزیره خلیج فارس در وب سایت های رسمی به فروش می رسد. برداشت بی رویه خاک از جزیره هرمز اعتراض فعالان محلی و همچنین فعالان محیط زیست سراسر کشور را برانگیخت که آنچه در هرمز انجام می شود خاک خواری تدریجی است. بنا به اعلام رسمی مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری در این جزیره بالای 20درصد است. به ...  مشکل پایدار زمین خواری در ایران. طی 2.5سال گذشته 52 هزار میلیارد تومان اراضی ملی در حالی از تصرف زمین خواران خارج شده که گفته می شود سودجویان با شگردهایی همچون کاشت درخت، کشاورزی، سنگ چینی، دیوارکشی و جعل اسناد اقدام به تصرف زمین می کنند. استانهای آذربایجان غربی با 108 مورد، تهران با 72 مورد و خوزستان با 69 مورد در صدر موارد زمین خواری قرا ...  متاسفانه وضعیت دریاچه ارومیه هر روز بدتر می شود و گویی این وضعیت برای مسیولین به امری عادی تبدیل شده است و آن ها همچنان از عمق خطر زیست محیطی آن بی خبر هستند (تصویر دریاچه ارومیه شهریور 1400). این گزارش با هدف بیدار ماندن افکار عمومی در مقابل از بین رفتن دریاچه ارومیه، این ثروت ملی ثبت شده است.  سرقت یکجای تجهیزات و امکانات سایت عقیم سازی سگ های ولگرد شهرداری اهواز سرقت اموال و تجهیزات سایت عقیم سازی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز طی چندروز اخیر موجب برانگیختن تعجب بسیاری از مردم شد. بر اساس تصاویری که از این محل به دست رسانه ها رسیده، سایت عقیم سازی و نگهداری سگ های ولگرد اهواز؛ یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز کشور ...  متاسفانه تالاب گاوخونی کاملا خشک شده است. امسال فقط دو درصد از مساحت تالاب گاوخونی کمی رطوبت داشته است و هم اینک، در تیرماه، بدنه تالاب به طور کامل خشک است.  98 درصد از تالاب بین المللی گاوخونی خشک شد متاسفانه تاکنون 98 درصد از تالاب بین المللی گاوخونی خشک شده است و در صورت استمرار تخصیص ندادن حقابه این پهنه با ارزش زیست محیطی شاهد نابودی آن خواهیم بود.
  در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

  نظرسنجی: میوه مورد علاقه شما چیست؟
  29% گیلاس
  27.4% توت فرنگی
  19.4% سیب
  9.7% هیچکدام از موارد بالا
  8.1% گلابی
  6.5% انگور
  سوال نیم روز

 • برای نشان دادن پایان سیل کدام پرنده شاخه ای را به حضرت نوح برگرداند؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  کبوتر  لطفاً در صورتی که حیوانات را به هر صورتی حمایت میکنید، مشخصات گروه، تشکل و یا خود را در دفترچه تماس های ضروری ثبت کنید. برای ثبت اطلاعات بر روی لینک ز ...