لطفا صبر کنید ...

    شرایط و قوانین «مای ملو»


«مای ملو» سرویسی رایگان به زبان فارسی برای حمایت از حیوانات در ایران و سرتاسر جهان است. مطالعه و پذیرش شرایط وب سایت راهی است برای حفظ حریم شخصی و افزایش آگاهی کاربران نسبت به حقوق شخصی آنها. لطفا پیش از هر قدم قوانین «مای ملو» را مطالعه کنید.

شرایط عضویت در «مای ملو»


کاربر گرامی لطفاً قبل از ثبت نام و استفاده از «مای ملو» ، موارد زیر را به دقت مطالعه نماييد:
۱. وب سایت «مای ملو» يك سایت اینترنتی به معنای عام و مرکب از مکانیزم‌های نظارتی خودکار و مدیریت شده توسط انسان است و در زمينه «حمایت از حیوانات» فعالیت می‌نماید. هدف اصلی این سایت تولید اثری به زبان فارسی و بومی برای پارسی زبانان در سرتاسر جهان می‌باشد.
۲. رعایت كليه موازین انسانی و اخلاقی در تمامی مراحل استفاده از «مای ملو» الزامی است.
۳. این سایت صرفاً جهت حمایت از «حیوانات» می‌باشد و هرگونه سوء استفاده احتمالی از طرف افراد بر عهده خود افراد می‌باشد و مسئولیتی متوجه سایت نیست؛ البته مديران سايت در صورت مشاهده هر نوع استفاده غير قانونی از سايت، نسبت به بستن حساب فرد خاطی (حتی بدون تذکر قبلی) سریعاً و به طور یک جانبه اقدام خواهند نمود.
۴. اصالت شناسنامه های صادر شده توسط «مای ملو» براساس اعتماد اجتماعی استوار است و هیچ مبنا و مدرکی جهت اثبات اصالت حیوان ایجاد نمی‌کند.
۵. توجه داشته باشيد كه صرف داشتن حساب کاربری در «مای ملو» به معنای تاييد ديدگاه‌ها، عقاید و صحت کاربران نيست.
۶. «مای ملو» یک وب سایت قابل دسترسی توسط عموم و شفاف است و تمام اطلاعات حیوانات ثبت شده قابل مشاهده برای همه کاربران شبکه وب می باشد. تمامی کاربران ضمن آگاهی از حریم شخصی خود و حیوان خود می بایست به تذکرهای قرار داده شده در بخش های مختلف سایت توجه داشته باشند تا از سوء تفاهمات احتمالی جلوگیری شود.
۷. مسئوليت كليه اطلاعات رد و بدل شده بين كاربران بر عهده خود كاربران می‌باشد و اين سايت هيچ گونه مسئوليتی در اين زمينه ندارد. با این وجود با عضویت در این سایت کاربران میپذیرند که تمامی اطلاعات ردوبدل شده مورد بررسی احتمالی مدیران «مای ملو» قرار گیرد.
۸. در صورت بروز تخلف از طرف هر یک از اعضاء و يا شكايت اعضاء از يكديگر در صورت صحت، حساب كاربر خاطی مسدود گرديده و حذف خواهد شد. همچنین این سایت هیچ اطلاعاتی را بدون مجوز قانونی، صراحتاً «قوانین بین المللی سایبری»، از مراجع ذی صلاح در اختیار کاربران دیگر و پلیس و امثال آن قرار نخواهد داد.
۹. اين سايت صرفاً وظيفه تسهیل داشته و مسئوليت تمام تماس‌های كاربران با يكديگر بر عهده خود آن‌ها خواهد بود. با این وجود عضویت در این سایت به معنای پذیرش شرط احتمالی مانیتورینگ بر کاربران از طرف مدیران سایت است.
۱۰. كاربرانی كه تقاضای لغو عضويت می‌نمايند كليه مشخصات آن‌ها پس از یک سال به طور کامل از سیستم حذف خواهد شد.
۱۱. كليه مسئوليت حساب كاربران از جمله حفظ رمز عبور، سوء استفاده‌های احتمالی و ... بر عهده خود كاربران بوده و هيچ عذری در اين زمينه پذيرفته نيست و هيچ مسئوليتی متوجه اين سايت نيست. با این وجود ما تمام سعی خود را برای همکاری در بازیابی حساب کاربران در صورت درخواست آنها خواهیم کرد.
۱۲. وب سایت «مای ملو» یک پرتال وابسته به سخت‌افزار است. لذا در صورت بروز مواردی طبیعی چون سیل، زلزله و مانند اینها و یا مواردی چون حمله هکرها و موارد مشابه آن که سبب از میان رفتن سخت‌افزار شبکه و از دست رفتن اطلاعات شود، مدیران «مای ملو» هیچ مسئولیتی نخواهند داشت. لذا در صورت بروز چنین موارد نادری، مدیران سایت و مدیران بخشهای پشتیبانی شبکه تمامی تلاش خود را جهت بازیابی اطلاعات خواهند نمود.
۱۳. به جهت تطابق با قوانین سایبری اروپا، با عضویت در «مای ملو» شما حق نگهداری از اطلاعات شخصی خود را به این سایت می‌دهید. در نتیجه «مای ملو» می‌تواند اطلاعات شخصی شما از جمله نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، تمامی اطلاعات پروفایل، اطلاعات مرتبط با حیوان های شما، موقعیت مکانی شامل آدرس های ورودی IP و موارد مرتبط و تمامی موارد ذکر نشده مرتبط با هویت شخصی شما که توسط «مای ملو» یا تکنولوژی‌های بکار رفته در این وب سایت مانند کوکی‌ها و غیره را نگهداری کند. توجه کنید که این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار سایت‌های تبلیغاتی و یا افراد عادی بدون مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح (بین المللی) قرار نخواهد گرفت. این سایت به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد را به فروش نمی‌رساند. توجه داشته باشید که تمام تلاش ما حفظ حریم شخصی شما است.


در صورتی که پس از مطالعه قوانین «مای ملو» همچنان ابهاماتی برای شما باقی مانده است، ایمیل [email protected] یک کانال ارتباطی همواره باز برای گفتگو با مدیران وب سایت می باشد.

در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.


حامی و دوستداران حیوانات بودن، تجربه ای است به نهایت لذت بخش و تاثیر گذار برای تمام طول عمر. اینکه حیوانی را از لابه لای سیم ها نجات دهیم، سگی را با ت...

وب سایت «وصیت ساز» اولین و تنها سرویس ایرانی در جهت نگارش و ثبت وصیت نامه های آنلاین است. در این وب سایت میتوانید وصیت نامه خود را با ظریفترین جزییات ...

اگرچه داشتن بچه گربه های زیبا و بازیگوش یک نعمت است ولی بدلیل عدم کنترل جمعیت حیوانات، جمعیت گربه ها نمودار افزایشی و نگران کننده دارد. ما از تمامی حا...