لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

    شرایط و قوانین «مای ملو»


«مای ملو» سرویسی رایگان به زبان فارسی برای حمایت از حیوانات و طبیعت ایران است. مطالعه و پذیرش شرایط این سرویس راهی است برای حفظ حریم شخصی و افزایش آگاهی کاربران نسبت به حقوق شخصی آن‌ها. لطفا پیش از شروع قوانین «مای ملو» را مطالعه کنید.

شرایط عضویت در «مای ملو»


کاربر گرامی لطفاً قبل از عضویت در انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» ، موارد زیر را به دقت مطالعه نماييد:

 1.   در ابتدا از اینکه «مای ملو» را لایق انتخاب خود دانستید متشکریم.
 2.   وب سایت و اپلیکیشن «مای ملو» يك مجموعه اینترنتی به معنای عام و مرکب از مکانیزم‌های نظارتی خودکار و مدیریت شده توسط انسان است و در زمينه «حمایت از حیوانات و طبیعت» فعالیت می‌نماید. هدف اصلی این سرویس تولید اثری به زبان فارسی و بومی برای پارسی زبانان در سرتاسر جهان می‌باشد.
 3.   رعایت كليه موازین انسانی و اخلاقی در تمامی مراحل استفاده از «مای ملو» الزامی است.
 4.   این سرویس صرفاً به جهت حمایت از «حیوانات و طبیعت» می‌باشد و هرگونه سوء استفاده احتمالی از طرف افراد بر عهده خود افراد می‌باشد و مسئولیتی متوجه «مای ملو» نیست؛ البته مديران سايت در صورت مشاهده هر نوع استفاده غير قانونی از این سرویس، نسبت به بستن حساب کاربری فرد خاطی (حتی بدون تذکر قبلی) سریعاً و به طور یک جانبه اقدام خواهند نمود.
 5.   اصالت شناسنامه‌های صادر شده توسط «مای ملو» براساس اعتماد اجتماعی استوار است و هیچ مبنا و مدرکی جهت اثبات اصالت حیوان ایجاد نمی‌کند.
 6.   توجه داشته باشيد كه صرف داشتن حساب کاربری در «مای ملو» به معنای تاييد ديدگاه‌ها، عقاید و صحت کاربران نيست.
 7. اگر فردی به منظور اخلال در خدمات‌رسانی این سرویس اقدام به ایجاد حساب‌های متعدد کند، ممکن است همه حساب‌های او به یکجا لغو شوند. اگر در «مای ملو» ثبت‌نام می‌کنید، باید یک ایمیل معتبر داشته باشید که از آن به طور مرتب استفاده می‌کنید، چرا که ایمیل‌های اطلاع‌رسانی و دیگر موارد به آن ارسال خواهند شد. حساب‌هایی که با ایمیل‌های اشخاص دیگر یا با ایمیل‌های موقتی باز می‌شود، ممکن است بدون اخطار قبلی حذف شوند. «مای ملو» این حق را برای خود قائل است که حساب کاربرانی را که به خاطر داشتن چند حساب، از سایت‌های پراکسی استفاده می‌کنند را مسدود کند و همچنین است برای افرادی که خود را در کشور دیگری جا بزند.
 8. در صورتی که کاربران به هر دلیلی اقدام به فاش نمودن اطلاعات شخصی خود به افراد ناشناس نمایند، تمام مسئولیت اقدام آن‌ها به عهده خود آن‌ها خواهد بود.
 9. با عضویت در «مای ملو»، شما حق مانیتورینگ (تصادفی) بر محتوای کاری خود را با ما می‌دهید. لذا هر مطلبی با محتوای مرگ، استقبال از مرگ، توصیه به فعالیت‌های غیرقانونی (براساس عرف قوانین ایران و اتحادیه اروپا) و غیرمتعارف و سایر موارد منجر به آسیب به افراد جامعه و یا اموال عمومی و امثال آن، منجر به لغو حساب کاربری (بدون تذکر قبلی) و ثبت نامتناهی اطلاعات کاربر خاطی در صورت پیگیری مراجع قانونی بین‌المللی خواهد شد.
 10. با عضویت در این سرویس، شما حق نگهداری از تصاویر، ویدیوها و یا مدارک خود را به «مای ملو» می‌دهید. «مای ملو» هیچ یک از داده‌های شما را بدون «رضایت صریح» شما در دسترس هیچ کسی قرار نخواهد داد و یا پردازش نخواهد کرد. با این وجود، ما نمی‌توانیم تضمینی صد در صدی برای نگهداری اطلاعات شما ایجاد نماییم. به عنوان مثال عواملی چون سیل، زلزله، آتش سوزی مرکز داده‌ها، حمله هکرها و موارد دیگر ممکن است باعث از دست رفتن اطلاعات شود. با این حال ما تمام تلاش خود را می‌نماییم تا از این موارد نادر جلوگیری شود.
  • تنها موارد استثنا در بند فوق «مراجع قانونی بین المللی» می‌باشد.
 11.   «مای ملو» متشکل از یک وب سایت و اپلیکیشن قابل دسترسی توسط عموم و شفاف است و تمام اطلاعات ثبت شده در این سرویس، با حفظ حریم شخصی کاربران، قابل مشاهده برای همه کاربران شبکه وب می‌باشد. تمامی کاربران ضمن آگاهی از حریم شخصی خود و حیوان خود می‌بایست به تذکرهای قرار داده شده در بخش‌های مختلف این سرویس توجه داشته باشند تا از سوء برداشت‌های احتمالی جلوگیری شود.
 12.   مسئوليت كليه اطلاعات رد و بدل شده بين كاربران بر عهده خود كاربران می‌باشد و اين سايت هيچ گونه مسئوليتی در اين زمينه ندارد. با این وجود با عضویت در این سرویس کاربران می‌پذیرند که تمامی اطلاعات ردوبدل شده مورد بررسی احتمالی مدیران «مای ملو» قرار گیرد.
 13.   در صورت بروز تخلف از طرف هر یک از اعضاء و يا شكايت اعضاء از يكديگر در صورت صحت، حساب كاربر خاطی مسدود گرديده و حذف خواهد شد. همچنین این سرویس هیچ اطلاعاتی را بدون مجوز قانونی، صراحتاً «قوانین بین المللی سایبری»، از مراجع ذی صلاح در اختیار کاربران دیگر، پلیس و امثال آن قرار نخواهد داد.
 14.   اين سرویس صرفاً وظيفه تسهیل داشته و مسئوليت تمام تماس‌های كاربران با يكديگر بر عهده خود آن‌ها خواهد بود. با این وجود عضویت در این سرویس به معنای پذیرش شرط احتمالی مانیتورینگ بر کاربران از طرف مدیران «مای ملو» است.
 15.   كاربرانی كه از قسمت «لغو عضویت» در پروفایل کاربری خود و یا تماس مستقیم با ما از طریق ایمیل [email protected] ، تقاضای لغو عضويت می‌نمايند كليه مشخصات و داده‌های آن‌ها پس از یک سال به طور کامل و برگشت ناپذیر و به صورت خودکار از سیستم حذف خواهد شد.
  1.   در صورتی که کاربران پس از لغو عضویت و یا درخواست از طریق ایمیل ما [email protected] تقاضای حذف داده‌ها را پیش از موعد 1 ساله داشته باشند، می‌بایست از طریق ایمیل ما [email protected] اقدام نمایند. در این صورت، تمامی اطلاعات آن‌ها شامل اطلاعات حیوانات، اطلاعات پروفایل و تمام اطلاعات ذخیره شده آن‌ها توسط «مای ملو» بعد از بررسی مدیران به صورت یکجا و برگشت ناپذیر در ظرف کمتر از 24 ساعت حذف خواهد شد.
 16.   كليه مسئوليت حساب كاربران از جمله حفظ رمز عبور، سوء استفاده‌های احتمالی و ... بر عهده خود كاربران بوده و هيچ عذری در اين زمينه پذيرفته نيست و هيچ مسئوليتی متوجه اين سرویس نيست. با این وجود ما تمام سعی خود را برای همکاری در بازیابی حساب کاربران در صورت درخواست آن‌ها خواهیم کرد.
 17.   وب سایت و اپلیکیشن «مای ملو» یک مجموعه وابسته به سخت‌افزار است. لذا در صورت بروز مواردی طبیعی چون سیل، زلزله و مانند این‌ها و یا مواردی چون حمله هکرها و موارد مشابه آن که سبب از میان رفتن سخت‌افزار شبکه و از دست رفتن اطلاعات شود، مدیران «مای ملو» هیچ مسئولیتی نخواهند داشت. لذا در صورت بروز چنین موارد نادری، مدیران سایت و مدیران بخش‌های پشتیبانی شبکه تمامی تلاش خود را جهت بازیابی اطلاعات خواهند نمود.
 18.   تمامی اطلاعات شخصی کاربران و حیوانات آن‌ها تنها بر روی سرورهای «مای ملو» نگه داری می‌شود و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی کاربران و حیوانات آن‌ها در خارج از محدوده سرورهای «مای ملو» پردازش و به هیچ مصرف دیگری (مانند بازاریابی یا امثال آن) در هیچ کجای دیگری نخواهد رسید.
 19. با عضویت در «مای ملو» کاربران می‌پذیرند که اطلاعاتی مانند نام واقعی، نام مستعار، تمامی اطلاعات حیوانات آن‌ها و برخی اطلاعاتی که کاربران در پروفایل کاربری خود مشخص (پروفایل کاربران دارای نشانگر نمایش اطلاعات است) و یا در «مای ملو» وارد می‌کنند (مانند حیوانات گم شده، تالار پرسش و پاسخ و ...) در معرض مشاهده عموم قرار خواهد گرفت. با این وجود برخی اطلاعات کاربری آن‌ها و داده‌های ورودی مانند نام واقعی، شماره تماس، ایمیل و یا موارد ثبت شده در «گزارشات حیوان آزاری» و مواردی که نیازمند حفظ هویت کاربران است، به هیچ وجه به کاربران و یا اشخاص دیگر نشان نداده خواهد شد.
 20. کاربران با عضویت در این سرویس می‌پذیرند که اطلاعات آن‌ها تنها در جهت بهبود کیفیت این سرویس و یا نفع شخصی خود آن‌ها پردازش می‌شود و به هیچ هدف دیگری (مانند بازاریابی و امثال آن) پردازش نخواهد شد. لطفا توجه نمایید که حریم شخصی کاربران اولویت اصلی «مای ملو» است.
 21.   به جهت تطابق با قوانین سایبری اروپا، با عضویت در «مای ملو» شما حق نگهداری از اطلاعات شخصی خود را به این سایت می‌دهید. در نتیجه «مای ملو» می‌تواند اطلاعات شخصی شما از جمله نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، تمامی اطلاعات پروفایل، اطلاعات مرتبط با حیوانات شما، موقعیت مکانی شامل آدرس‌های ورودی IP و موارد مرتبط و تمامی موارد ذکر نشده مرتبط با هویت شخصی شما که توسط «مای ملو» یا تکنولوژی‌های بکار رفته در این وب سایت و یا اپلیکیشن «مای ملو» مانند کوکی‌ها و غیره را نگهداری کند. توجه کنید که این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار سایت‌های تبلیغاتی و یا افراد عادی بدون مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح (صراحتا بین المللی) قرار نخواهد گرفت. این سایت به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد را به فروش نمی‌رساند. توجه داشته باشید که تمام تلاش ما حفظ حریم شخصی شما است.در صورتی که پس از مطالعه قوانین «مای ملو» همچنان ابهاماتی برای شما باقی مانده است، ایمیل [email protected] یک کانال ارتباطی همواره باز برای گفتگو با مدیران گروه می‌باشد.

در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

نظرسنجی: روز جهانی گربه چه روزی است؟
53.6% 17 مرداد (8 آگوست)
29% 26 بهمن ماه (14 فوریه)
17.4% 4 شهریور (26 آگوست)
سوال نیم روز

 • بر اساس حروف الفبا، کدام حیوان آخرین حیوان در طالع بینی چینی است؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  میمون  حامیان حیوانات از این پس میتوانند اطلاعات خود را به رایگان و بدون محدودیت در بخش دفترچه تلفن «مای ملو» ثبت کنند. برای این کار وارد لینک زیر شوید و اطل ...