لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید
تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

 
گزارش یک مورد حیوان و یا طبیعت آزاری
بازگشت به صفحه قبل پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر  1 از 3
2 از 3
3 از 3

 • تاریخ ثبت این گزارش: 1400/06/29 ساعت 04:38 ب.ظ  
 • آخرین بروزرسانی: 1 ماه قبل  
 • بازدیدها: 18
  نادیا، خرس سیاه بلوچی که کارشناسان از مدت ها پیش در مورد شرایط نامناسب نگهداری اش هشدار داده بودند، در باغ وحش زابل درگذشت. این خرس از سال 86 در باغ وحش زابل نگهداری می شد.

  به گفته آقای پورمردان، مسیولان باغ وحش قصد مخفی کردن مرگ این خرس را داشته اند: " نادیا طی چند روز گذشته تلف شده و مسوولان باغ وحش قصد پنهان کردن این موضوع را داشته اند که اداره کل حسب وظیفه قانونی خود نسبت به طرح پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی استان تا حصول نتیجه اقدام کرده و نتیجه را به اطلاع خواهد رساند."

  به گفته این مقام مسیول، در چند ماه گذشته با پیگیری اداره محیط زیست زابل وضعیت محل نگهداری نادیا بهبود یافته و اتاق نگهداری (قفس) بزرگتر شده بود، "اما متاسفانه این حادثه که البته زوایای مبهمی دارد رخ داده است".

  طبق استانداردهای سازمان محیط زیست ایران، برای نگهداری هر خرس در باغ وحش حدود 300 متر مربع فضا لازم است، اما به گفته کارشناسان وسعت محل نگهداری نادیا در باغ وحش زابل حدود یک دهم این میزان بوده است.

  همچنین فضای نگهداری این خرس فاقد حوضچه آبتنی و صخره ای برای بالا رفتن بوده است.

  منبع: بی بی سی فارسی
 • این گزارش حاوی 3 تصویر و 0 ویدیو است.
  به اشتراک گذاری این گزارش در شبکه های اجتماعی  

  در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

  نظرسنجی: درخت مورد علاقه شما چیست؟
  25% درخت سیب
  25% درخت انار
  25% درخت توت
  25% هیچکدام از موارد بالا
  0% درخت گردو
  0% درخت پرتقال
  0% درخت گیلاس
  سوال نیم روز

 • پس از جفت گیری کدام عنکبوت شریک زندگی خود را می بلعد؟
  برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  بیوه سیاه  یکی از امکانات ویژه سایت «مای ملو» قابلیت ثبت حیوانات و حفظ سوابق آنها بطور رایگان است. شما از این پس میتوانید با خیال راحت حیوان خود را به «مای ملو» ...